jka
18 بهمن 1401 - 15:07

نگاه دولت سیزدهم گره گشایی مشکلات مردم با روحیه جهادی است

رشت - استاندار گیلان با تاکید بر استمرار تشکیل میز خدمت جهادی مدیران گفت: نگاه دولت سیزدهم گره گشایی مشکلات مردم با روحیه جهادی و انقلابی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری میز خدمت جهادی دستگاه‌های اجرایی استان گیلان اظهار کرد: خدمت رسانی صادقانه به مردم جزو اولویت‌های دولت سیزدهم است و مسئولان استانی باید این مهم را سر لوحه کار قرار دهند.

وی، مدیران را موظف به پاسخگویی در قبال مردم دانست و افزود. تشکیل میز خدمت جهادی فرصت ارزشمندی برای خدمات رسانی بهتر و ملموس‌تر به مردم است.

استاندار گیلان با تاکید بر استمرار تشکیل میز خدمت جهادی مدیران، بیان کرد: نگاه دولت سیزدهم گره گشایی مشکلات مردم با روحیه جهادی و انقلابی است و تشکیل میز خدمت این مهم را محقق می‌کند.

عباسی با بیان اینکه خدمت رسانی صادقانه و دلسوزانه به مردم وظیفه ذاتی مسئولان است، گفت: گره گشایی مشکلات و چالش‌های مردم در بخش‌های مختلف نتایج مثبت تشکیل میز خدمت است.

وی با گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف باید به مردم گفته شود تا پویایی و امیدواری در جامعه را به همراه داشته باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1025012